شرایط و ضوابط
مشخصات
انتخاب پنل
انتخاب خط
پرداخت آنلاین
دریافت پنل
شرایط و ضوابط استفاده از سامانه پیام کوتاه
  • کاربر موظف است اطلاعات درخواستی در هنگام ثبت‌نام را به طور کامل و صحیح وارد نماید، مسوولیت درستی این اطلاعات بر عهده کاربر می‌باشد. (با توجه به اینکه شناسه کاربری و رمز ورود پس از ثبت‌نام به شماره تلفن همراه کاربر پیامک خواهد شد، لطفا در وارد کردن این شماره نهایت دقت را به عمل آورید.)
  • کاربر موظف است شناسه کاربری و رمز ورود پنل پیامک را نزد خود محفوظ نگاه داشته و از در اختیار قرار دادن این اطلاعات به دیگران خودداری نماید، در غیر اینصورت مسوولیت هرگونه سوء استفاده احتمالی بر عهده کاربر مالک پنل پیامک می‌باشد.
  • کاربر حق واگذاری سامانه پیامک خود به فرد یا شرکت دیگر را بدون هماهنگی قبلی با واحد پشتیبانی سامانه پیامک نداشته و در صورت چنین اقدامی مسوولیت آن برعهده کاربر ثبت‌نام شده در سامانه پیامک اعم از حقیقی و حقوقی می‌باشد.
  • کاربر فقط مجاز به استفاده از خدمات سامانه پیامک در چارچوب قوانین و مقررات مخابراتی و ارتباطیاتی جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین‌المللی بوده و مسوولیت همه پیامک‌های ارسالی از پنل کاربر فقط به عهده ایشان می‌باشد.
  • کاربر موظف است از ارسال هرگونه پیامک نامتعارف خودداری کند:
  • ارسال هرگونه پیامک نامتعارف مانند شکایت، پزشکی، جوک، سرکاری، سیاسی بدون مجوز، غیراخلاقی و ... ممنوع می‌باشد.
  • ارسال هرگونه پیامک از جانب اپراتورهای تلفن همراه مانند همراه اول، ایرانسل، رایتل، مبنی بر صدور صورتحساب، قرعه‌کشی، برنده شدن جایزه و ... ممنوع می‌باشد.
  • ارسال هرگونه پیامک از جانب بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری و نظایر آن بدون داشتن مجوزهای لازم، مبنی بر قرعه‌کشی، برنده شدن جایزه، دیرکرد اقساط و ... ممنوع می‌باشد.
  • ارسال هرگونه پیامک از جانب سازمان‌ها و نهادهای دولتی بدون داشتن مجوزهای لازم ممنوع می‌باشد.

در صورت عدم رعایت موارد فوق، پشتیبانی سامانه پیامک حق دارد نسبت به قطع سرویس کاربر اقدام نماید، درصورت قطع سرویس به علت تخلف از شرایط و ضوابط ارسال پیامک، مبالغ پرداختی به هیچ عنوان به کاربر بازگشت داده نخواهد شد.

امکان انصراف از خرید به مدت ۷ روز پس از انجام خرید، در صورت عدم تخلف برای خریدار امکان پذیر می‌باشد.
با توجه به اهمیت بالای حفظ حریم خصوصی کاربران گرامی برای همکاران ما، اطلاعات خصوصی وارد شده کاربران در هنگام ثبت‌نام به هیچ عنوان در اختیار هیچ فرد، گروه و یا سازمان ثالثی قرار داده نخواهد شد، فقط مواردی که برحسب لزوم و اضطرار مانند شکایت و ... با نامه رسمی مراجع و سازمان‌های قضایی قابل پیگیری باشد از این قاعده مستثنا می‌باشد.

واحد پشتیبانی سامانه پیامک برتر

ثبت‌نام و یا استفاده از خدمات سامانه پیامک، به معنای مطالعه کامل بندهای فوق و تایید تمامی موارد آن بوسیله کاربر می‌باشد.